قوانین و مقررات

در صورتی که از سامانه آنلاین صی حام استفاده می کنید و با هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر (“محتوا”ی شما) که در سامانه (“تعمیرات”) صی حام (appeto.ir) قرار می دهید، شما (“شخص شما”، “مشتری شما” یا “کاربر”) در واقع دارید می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط (“قوانین سایت”) زیر متعهد و پایبند باشید. در صورتی که این قوانین را قبول ندارید مجاز به استفاده از تعمیرات این سامانه نخواهید بود. صی حام قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت تعمیرات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است به بسته شدن حساب کاربری شما منجر شود. با وجود اینکه صی حام هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از تعمیرات صی حام می پذیرید که صی حام هیچ مسولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات اپلیکیشن ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

حساب کاربری:
شما برای استفاده از این تعمیرات باید حداقل 12 سال داشته باشید. شما باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه صی حام ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. صی حام هیچ مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این تعمیرات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

حریم خصوصی:
هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از تعمیرات این سامانه به صی حام ارسال می کنید طبق مفادی که صی حام در قسمت حریم خصوصی توصیف کرده است نزد صی حام محفوظ خواهد بود.

کپی رایت و مالکیت مطالب و محتوا:
ما هیچ ادعایی در خصوص حقوق مالکیت معنوی محصولی که شما با استفاده از تعمیرات صی حام می سازید نخوایم داشت. مشخصات و منابعی که شما در سامانه قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از تعمیرات صی حام استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا منابعی که در اپلیکیشن خود ارائه می کنید را با مسولیت خود در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در اپلیکیشن خود استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر لایسنس منابع استفاده شده بر عهده شماست.

پرداخت و بازپرداخت:
تمامی پرداخت ها از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد. هزینه تعمیرات غیر قابل استرداد است و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود. صی حام از لحاظ فنی تمام تلاش خود در ارائه یک محصول استاندارد برای پذیرفته شدن در مارکت های معتبر اپلیکیشن را خواهد کرد، اما پذیرفته شدن یا نشدن یک اپلیکیشن در هر یک از مارکت ها را تضمین نخواهد کرد چرا که این مورد طبق قوانین و مفاد مارکت مربوطه ارزیابی می شود. لذا تحت هیچ شرایطی هزینه استفاده از تعمیرات صی حام قابل برگشت نخواهد بود.

لغو و فسخ حساب کاربری:
در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق سامانه پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای صی حام ارسال کنید که در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه صی حام قرار داده اید حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود. صی حام، به صلاحدید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.

تغییرات در تعمیرات و قیمت ها:
صی حام می تواند در هر زمان اقدام به تغییر و یا قطع تعمیرات خود به صورت موقت یا دائم کند. هزینه‌های مربوط به این تعمیرات نیز قابل تغییر است که در این صورت در سامانه قابل رویت خواهد بود.